Хит видео: Мачка долго смислуваше како да му наштети на кучето, но кармата брзо ја стигна

Хит видео: Мачка долго смислуваше како да му наштети на кучето, но кармата брзо ја стигна

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Една мачка долго стоела на каучот покрај кучето и внимателно смислувала како да му наштети, но тоа на крајот ѝ се одбило од глава.

Оваа комична ситуација ја снимија нивните сопственици, а видеото кое го објавија на ТикТок стана вистински хит.

На видеото се гледа како црно белата мачка без да трепне гледа во кучето и смислува план. Во еден момент ја крева едната шепа и го удира кучето во глава, а тоа не ѝ остана должно, па со брзо движење ја турна од креветот.

@baoge1182

The cat was thinking really hard and looking for opportunities to f*ck the dog#followme  #funnypuppy #funnyanimals @hoest

original sound - Hoest

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: