Хороскопот открива: Која серија треба да почнеш да ја гледаш?

Хороскопот открива: Која серија треба да почнеш да ја гледаш?

Објавена во: Филм, Месечен хороскоп

Погледни која серија ти ја препорачува хороскопот...

Кога ќе стигнеме до крајот на серијата што ја гледаме некое време, ни се чини дека животот после неа веќе нема смисла и дека ниту една серија нема да биде толку добра. Да се ​​најде нова на која ќе се посветиме не е секогаш најлесно, особено ако гледањето серии е вашето хоби и веќе имате голема листа на прегледи. Која серија би можела да биде следна на вашата листа? Хороскопот има предлог за секој од знаците.

# ОВЕН - „Gossip Girl“

На овните им е потребна серија што ќе ги држи „на прсти“ цело време и ќе има добра мистерија што дури и најдобрите мозоци нема да можат да ја откријат. Дали има нешто подобро од „Gossip Girl“? Сигурно никој не можеше да претпостави која е озборувачката која ги открива тајни.

# БИК - „Bridgerton“

Биковите гледаат серии со срцето и затоа најинтересни се оние кои имаат романса во центарот на заплетот. Новата серија која ги полуде сите е идеална за овој хороскопски знак. Зошто? Погледнете и ќе дознаете.


# БЛИЗНАЦИ - „Hannah Montana“

За Близнаците, идеалната серија која може да почнат да ја гледаат (повторно) е „Hannah Montana“. Забавна е, не мора да се концентрирате премногу додека ја гледате - знаеме дека ќе го земете вашиот мобилен телефон и ќе започнете да одговарате на пораките или да видите што е ново на Инстаграм, а и ќе ве врати во помладите денови.

# РАК - „Gilmore Girls“

Топлите серии кои се занимаваат со меѓучовечки односи се токму тоа што го сакаат Раковите, дури и ако имаат многу сезони и епизоди, нема подобра комбинација. Една серија што го има сето тоа е „Gilmore Girls“, таа сигурно ќе стане вашата омилена.


# ЛАВ - „Glee“

Љубителот на шоубизот, Лавот, додека сонува за својот голем успех, може да ја следи и оваа серија. Полна е со драма, театралност и одлична музика. Сигурно ќе ве забавува, а сценариото се наоѓа во средно училиште, што ќе ви олесни да се идентификувате со ликовите.

# ДЕВИЦА - „Full House“

На Девиците им е потребна серија што ќе ги насмее, а една на која можеби нема да се сетите е „Full House“. Колку пати и да сте ја гледале досега, тоа секогаш ќе биде забавна и смешна.



Следна страна

Објавена во: Филм, Месечен хороскоп

Можеби ќе ве интересира: