Имала само 9 години: Се појави видое од првиот актерски ангажман на Скарлет Јохансон

Имала само 9 години: Се појави видое од првиот актерски ангажман на Скарлет Јохансон

Објавена во: Stars // Филм

Скарлет Јохансон како актерка дебатирала во телевизиското шоу на водителот Конан О'Брајен...

Скарлет Јохансон е една од најпопуларните актерки на денешницата, а нејзината кариера трае со децении. Во актерските води дебатирала уште како девојче и тоа во телевизиското шоу на водителот Конан О'Брајен.

Имено, Скарлет во 1994 година ја играла Сара Хјуз, шампионка во спелување. Јохансон уште тогша покажала дека има голем талент за глума и дека ја очекува голема актерска кариера.

По ангажманот во емисијата на Конан О'Брајан, полека започнала да добива популарност во разни познати остварувања.

Погледнете како се покажала Скарлет во својата прва улога:


Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: