Искрено уште не знам каде се наоѓам: Антониа им се извини на пријателите и соработниците, по веста дека е бремена

Искрено уште не знам каде се наоѓам: Антониа им се извини на пријателите и соработниците, по веста дека е бремена

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Антониа Гиговска која денеска го слави својот 22-ри роденден, објави дека е бремена, како и дека ќе се мажи за таткото на нејзиното бебе, Роберт- кој инаку е долгогодишен пријател на нејзиното поранешно момче Иван Јованов, со кого таа раскина по четиригодишна врска.

- Епа драги мои пријатели, соработници... Фала ви многу на преубавите пораки и честитки, искрено уште не знам каде се наоѓам... Се извинувам од срце ако на некого не сум вратила, имам милион пораки, не стигам да вратам на сите - напиша пејачката на видеото и кажа дека ѝ треба одмор, како и потсети дека утре излегува нејзиниот дует со Пајак.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: