Ја прогласија за најубава Ураганка: Ксенија направи бум на социјалните мрежи со фотка во бикини

Ја прогласија за најубава Ураганка: Ксенија направи бум на социјалните мрежи со фотка во бикини

Објавена во: Мода // Moj стил

После Ивана и Сања, и Ксенија ги „почести“ своите следбеници со жешки фотографии.

„Ураганите“ во моментов одмараат во Занзибар, каде ги полнат батериите за претстојните обврски. Како што стојат работите, ги чека повеќе од зафатено лето, иако не се сомневаме дека со нетрпение ги очекуваат настапите.

Според некои наводи, тие биле распродадени до крајот на август, а по Евровизија, нивната меѓународна кариера им се насмевна, имајќи предвид дека и покрај лошиот пласман, сите ги воодушевија со својот настап, а „Локо, Локо“ сè уште се пее.

Откако Ивана и Сања воодушевија со жешките изданија, дојде редот на Ксенија.

Убавата пејачка позираше во бел костим за капење, а своето волшебно тело се обиде да го скрие со сина наметка на плажа.

Нејзината фотографија предизвика неколку одлични коментари на Инстаграм.

„Гориш“, „Совршена“, „Божица“ ... се само некои од коментарите што може да се прочитаат под овој пост на Ксенија.

После тоа, имаше објава на која таа е во чамецот, и изгледа како сирена.

извор:wanted.mondo.rs

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: