Кајли Џенер воодушеви со изборот: Комбинација која не може секој волку добро да ја износи

Кајли Џенер воодушеви со изборот: Комбинација која не може секој волку добро да ја износи

Објавена во: Мода // Moj стил

Оваа комбинација не можеше да помине незабележано...

Кајли Џенер знае како да ги засени модните критичари, па доколку сакате да бидете во центарот на вниманието, облечете се како неа. Модните избори на ријалити ѕвездата во последно време се подобрени, а изгледа дека таа полека станува миленичка на многу модни експерти.

Оваа комбинација ќе им се допадне на оние што се посмели. Портокаловите металик панталони и црвенат акошула не можам вака добро да ги износи секој. Оваа комбинација на облека одговара само на девојка или дама која е сигурна во себе.

Оваа есен, во тренд се светлите бои и комбинации како онаа во која се прошета Кајли.

Со оглед на тоа што облеката е доволно ефективна, на себе немаше некои други додатоци. Нејзините високи потпетици ја заокружија целата комбинација.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: