Како од бајка: Новогодишна семејна фотосесија на инфуенсерката Ангела Ѓоргиева

Како од бајка: Новогодишна семејна фотосесија на инфуенсерката Ангела Ѓоргиева

Објавена во: Совети // Семејство

Манекенката и инфлуенсерка Ангела Ѓоргиева објави новогодишна фотосесија со нејзиниот сопруг и син Лиам.

„Среќен Божиќ. Мир, љубов и здравје на сите“, напиша Ангела на фотографиите.

Малиот Лиам оваа година треба да наполни 2 години.


Фото: Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: