Кардашијанс се пошегуваа со своите познати пријатели: Џенифер Лоренс и Џастин Бибер беа дел од пренкот

Кардашијанс се пошегуваа со своите познати пријатели: Џенифер Лоренс и Џастин Бибер беа дел од пренкот

Објавена во: Совети // Семејство

Жените од семејството Кардашијан се заедно и од далечина се забавуваат со своите познати пријатели...

Крис Џенер и ќерките Ким Кардашијан Вест, Клои Кардашијан, Кендал и Кајли Џенер споделија серија видеа, во кои преку FaceTime ги снимаат реакциите на нивните познати пријатели - од Џенифер Лоренс, преку Џастин Бибер, па се до Дејв Чепел.

Клои во средата го објави првиот дел од компилацијата видеа, а другите сестри ги споделија смешните видеа на своите Инстаграм профили. Во четвртокот пак, Кајли го објави вториот дел на ТикТок во кој се појавува Џенифер Лоренс.

Во продолжение погледнете ги видеата и реакцијата на познатите пријатели на семејството Кардашијан:


@kyliejenner

PART 2

original sound - Kylie Jenner

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: