Ќерката на Љупка Митрова наполни 16 години: Елена модерна како мама (ФОТО)

Ќерката на Љупка Митрова наполни 16 години: Елена модерна како мама (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Поголемата ќерка на познатата Љупка Митрова наполни 16 години.

Роденденот на социјалните мрежи на убавата Елена го сподели нејзината мајка Љупка.


Облечена во целосен тексас кобинација фустан на едно рамо и чизми над колениците во иста боја, Елена привлекува внимание како нејзината тренди мајка.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: