Ќерката на Здравко Чолиќ без градник: Уна во попредизвикувачко издание од било кога - Сите гледаат во нејзиното деколте

Ќерката на Здравко Чолиќ без градник: Уна во попредизвикувачко издание од било кога - Сите гледаат во нејзиното деколте

Објавена во: Совети // Семејство

Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ е многу активна на социјалните мрежи каде ја следат голем број луѓе со кои споделува моменти од нејзиното секојдневие.

Сега Уна Чолиќ сподели фотографија од автомобилот на која позира во бела комбинација со големо деколте, а она што на сите им падна во очи е фактот што наследничката на Чола не носи градник.

Инаку, Здравко Чолиќ не зборува често за својот приватен живот, а неодамна истакна дека е горд на своето семејство.

- Горд сум на моето мало семејство, малите девојчиња, две девојчиња, сега девојки. Жената се грижи повеќе. Да беше до мене, се ќе дозволив. Таа ме критикува, но така е. Од друга страна, не можам да бидам премногу строг, некако ми е тешко, на моменти можам да станам малку сериозен. Претежно сум попустлив – изјави неодамна Чола за телевизијата „Е“.

Фото: Инстаграм
Извор: Blic.rs


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: