Кога леат дождови: Пере објави преслатко видео – „Скопско дете рано наутро накај градинка“

Кога леат дождови: Пере објави преслатко видео – „Скопско дете рано наутро накај градинка“

Објавена во: Совети // Семејство

Пере од Нокаут ужива во времето поминато со своите 4 ќерки, а често објавува фотографии и видеа од времето поминато со нив на социјалните мрежи. Неговото последно преслатко видео од ќерката Софиа привлече големо внимание, а на него е Софи со гумени чизмички и чадорче како оди на пад кон градинка и се „шлапка“ во вирчињата од дожд.

На видеото на шега искоментира и Игор Џамбазов – „Софче од комунално“.


Фото:Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: