Комбинација на денот: Чарли Ди Амелио во хитот на сезоната

Комбинација на денот: Чарли Ди Амелио во хитот на сезоната

Објавена во: Мода // Moj стил

Чарли Ди Амелио никако да разочара. Овој пат во бели „оверсајз“ панталони, карирана кошула, црна маичка која наѕира, во комбинација со црните чизми и чанта ги освои сите. 

Оваа нејзизна комбинација е совршен избор за секоја тинејџерка, која сака да изгледа тренди и модерно.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: