Комбинација на денот: Адисон Реј и Кортни Кардашијан идентично стилизирани

Комбинација на денот: Адисон Реј и Кортни Кардашијан идентично стилизирани

Објавена во: Мода // Moj стил

Кортни Кардашијан и ТикТокерката Адисон Реј е најновото BFF дуо на светската сцена.

Многумина ја критикуваат нивната дружба поради разлика во годините, но до нив тоа не допира.

Деновиве често се забалежувани заедно, а во една прилика се облекоа речиси идентично.

Мартинки - чизмите на сезоната, во комбинација со подолго сако, двете во различни бои, другарките прошетаа и го привлекоа цело внимание.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: