Комбинација на денот: Анастасија Ражнатовиќ во џинс од глава до петици

Комбинација на денот: Анастасија Ражнатовиќ во џинс од глава до петици

Објавена во: Мода // Moj стил

Тексасот никогаш не излегува од мода, било да се работи за фармерки, кошули или јакни, овие парчиња се за сите времиња. 

Оваа сезона е популарно да комбинирате неколку парчиња тексас, како што тоа го направи и Анастасија Ражнатовиќ.

Овој тренд може да изгледа многу интересно и моќно, но треба да бидете внимателни со него, бидејќи само една грешка може целосно да го уништи целиот изглед.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: