Комбинација на денот: Емили Ратајковски и сопругот во идентичен принт

Комбинација на денот: Емили Ратајковски и сопругот во идентичен принт

Објавена во: Мода // Moj стил

Пред да открие дека е бремена, манекенката Емили Ратајковски и нејзиниот сопруг продуцентот Себастијан објавија фотографии на кои се облечени во идентичен принт.  


Таа во краток топ и шалвари, а тој во предимензионална кошула и бермуди во истиот принт, прегрнати позираат - совршен пар, совршено стилизирани.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: