Комбинација на денот: Кендал Џенер доминира во кожен мантил

Комбинација на денот: Кендал Џенер доминира во кожен мантил

Објавена во: Мода // Moj стил

Кланот Кардашијан-Џенер веќе долги години ни сервира модни парчиња кои со брзината на светлината стануваат трендови беој еден по кој светот се води.

Стилот на Кендел Џенер е еден од оние кои се модна инспирација пред се' за тинејџерките ширум светот.
 Овој пат ни го привлече вниманието со кожен мантил искомбиниран со шик високи потпетици, широки светли фармерки и безвременската црна ролка.
Доминантно зарем не?!


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: