Комбинација на денот: Летни must have фустани

Комбинација на денот: Летни must have фустани

Објавена во: Мода // Moj стил

Едноставен, лесен и неопходен, токму затоа овој фустан е вистински избор за во лето.

Комбиниран со патики или ниски сандали е одличен за преку ден, од друга страна пак со само неколку детали може да се претвори во елегантен, романтичен фустан за летни вечерни излегувања.


*Комбинација на денот: Моделот Ромеј Стригд и момчето во елегантно издание

*Комбинација на денот: Тамара Тодевска и малата Хана во небесно сини фустани

*Комбинација на денот: Бресквица и Војаж во лежерно издание
*Комбинација на денот: Ултра модерните другарки Кендал и Хајли

*Комбинација на денот: Совршениот пар Бибер - со совршен стил
*Комбинација на денот: Камила и Бруна во кул и разиграно „street style“ издание
*Комбинација на денот: Шик другарки во кариран дезен
*Комбинација на денот: Кендал Џенер и Фаи идентично облечениОбјавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: