Комбинација на денот: Мартија Станојковиќ како од модно списание

Комбинација на денот: Мартија Станојковиќ како од модно списание

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка Мартија Стајновиќ важи за трендсетерка од чии модни комбинации тинејџерките често се инспирираат. Ова го докажа уште еднаш.

Имено, таа сподели неколку фотографии на кои изгледа да од некое модно списание. На себе носи фармерки кои оваа сезона се апсолутен хит, кои ги искомбинира со розови високи потпетици и црн кроп топ.

Може да ве интересира:

Комбинација на денот: Каја Гербер и Џејкоб Елорди во лежерно издание

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: