Комбо на денот: Омилените зимски аутфити во издание на Кендал Џенер

Комбо на денот: Омилените зимски аутфити во издание на Кендал Џенер

Објавена во: Мода // Moj стил

Стилот на Кендел Џенер е еден од оние кои се модна инспирација пред се' за тинејџерките ширум светот.

Во прилог погледнете ги омилените зимски аутфити на Кендал кои ги издвоивме за вас:

фото: instagram/fabulouskenny

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: