Комбинација на денот: Стилот на Атина Тошиќ, ќерката на Карлеуша

Комбинација на денот: Стилот на Атина Тошиќ, ќерката на Карлеуша

Објавена во: Мода // Moj стил

Поголемата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ порасна во вистинска убавица, која е се' поактуелна на Инстаграм и се' почесто се фотографира, презентирајќи најразлични модни изданија, согласно нејзините тинејџерски години. 

Атина во последно време е обожавател на лежерниот стил, и baggy, oversize тренерките, најчесто во комбинација со crop top маици.

Еве неколку нејзини комбинации во тој стил:
 

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: