Комбинација на денот: Теодора Џехверовиќ во бело спортско издание

Комбинација на денот: Теодора Џехверовиќ во бело спортско издание

Објавена во: Мода // Moj стил

Српската Теодора Џехверовиќ повторно воодуши во својот изглед. Спортската бела комбинација ги освои сите.

Станува збор за бели тренерки и бела маичка со принт, но и бели „кул“ патики.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: