Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ блеска од елеганција

Комбо на денот: Анастасија Ражнатовиќ блеска од елеганција

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката и ќерка на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ деновиве ја придружуваше мајка си во Виена.
Од таму Анастасија објави супер елегантни фотки.
Во блескав зелен фустан, пејачката ни ја приближува сезоната на празниците.
Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: