Комбо на денот: Џеј Ло во кошулата на Бен Афлек за изглед како на тинејџерка

Комбо на денот: Џеј Ло во кошулата на Бен Афлек за изглед како на тинејџерка

Објавена во: Мода // Moj стил

Американската пејачка и актерка Џенифер Лопез беше фотографирана за време на излегувањето од приватниот авион во Лос Анџелес, а пејачката на себе ја носеше карираната кошула на поранешниот вереник и сегашно момче, актерот Бен Афлек.

Во оваа ситуација, кошулата на момчето за Џеј Ло претсавуваше само надополнување на целиот изглед, бидејќи под неа таа носи бела кроп топ маичка и широки панталони. Овој изглед често може да го забележеми на тинејџерките низ улиците, а нема сомнеж дека и познатата пејачка целела кон тој изглед.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: