Комбо на денот: Лина Пејовска во опуштено издание

Комбо на денот: Лина Пејовска во опуштено издание

Објавена во: Мода // Moj стил

Во сосема лежерно и опуштено издание најави дека наскоро ќе излезат нејзините нови песни.

Лина Пејовска е наша модна инспирација за денес. Удобно, а сепак „кул“ - дефинитивно стил кој се негува во светски рамки.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: