Комбо на денот: Мартија Станојковиќ во панталоните кои моментално се број еден во светот на модата

Комбо на денот: Мартија Станојковиќ во панталоните кои моментално се број еден во светот на модата

Објавена во: Мода // Moj стил

Пејачката Мартија Станојковиќ ги следи светските модни трендови.

Моментално во светот на модата, еден од најпопуларните модели на панталони се оние кои во делот на половината личат како да се превртени.

Овие панталони можат да се забележат насекаде периодов, ги има во сите бои и најчесто делот кај половината е во бела боја.

Мартија ги искомбинирала со тексас корсет и зелени високи потептици за повпечатлив изглед.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: