Комбо на денот: Во среда носиме розово

Комбо на денот: Во среда носиме розово

Објавена во: Мода // Moj стил

Средите се резервирани за розови комбинации.

Сите добро се сеќаваме на репликата „Оn Wednesday's we wear pink“ односно „Во среда носиме розово“ oд омилената теен комедија „Mean Girls“.
Токму затоа ви предлагаме неколку комбинации со вклучени розови парчиња облека и детали:

фотографии:instagram/glamstylecrush

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: