Лиам полни 2 години: Синот на инфлуенсерката Ангела Ѓоргиева слави роденден

Лиам полни 2 години: Синот на инфлуенсерката Ангела Ѓоргиева слави роденден

Објавена во: Совети // Семејство

Лиам слави роденден

Синот на познатата македонска инфлуенсерка Ангела Ѓоргиева наполни две години. Имено инфуенсерката сподели низа фотографии на нејзиниот профил на Инстаграм.


Таа прво му направила изненадување дома, а Лиам добил и професионална роденденска фотосесија.

- Среќен роденден на моето слатко, паметно и сакано момче. Мама те сака - напиша Ангела која со сопругот Раде го очекува и второто заедничко дете, исто така момче.



Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: