Излезе „Магнет“: Антониа Гиговска глуми љубов со згодно момче во спотот за новата песна

Излезе „Магнет“: Антониа Гиговска глуми љубов со згодно момче во спотот за новата песна

Објавена во: Stars // Музика

Кончено излезе спотот за новата, долгонајавувана песна на Антониа Гиговска.

После „Магла“ која бележи голем успех, вчера беше објавен и спотот за песната „Магнет.“

Во спотот за оваа песна, Антониа глуми љубов со згодно момче, а ги покажува и новите две тетоважи, и всушност едната од нив е токму магнет. 


Ние сме воодушевени! Како вам ви се допаѓа?

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: