Малиот Жељко од Анастасија побара да му отпее посебна песна, па направи шоу: Цеца „прсна“ од смеење (ВИДЕО)

Малиот Жељко од Анастасија побара да му отпее посебна песна, па направи шоу: Цеца „прсна“ од смеење (ВИДЕО)

Објавена во: Совети // Семејство

Анастасија објави видео од семејниот дом, додека малиот Жељко е главна ѕвезда на вечерта...

Во семејниот дом на Ражнатовиќ на Дедиње секој ден е весело, а главната причина за тоа е внукот на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ, малиот Жељко.

Цеца повеќе пати истакна дека Жељко сега е во центарот на вниманието, и дека сите членови на семејството најмногу време сакаат да поминуваат со него.

Сега, Анастасија на својот Инстаграм профил сподели момент од нивниот дома и ги воодушеви следниците.

Имено, таа објави видео како седат сите заедно, додека Жељко е главна ѕвезда на вечерта. Тој тета Анастасија побарал да му испее песна, а пејачката го направи тоа, додека тој за целото време игра и ги повторува зборовите по неа.

Ражнатовиќ неколку пати се насмеа поради внукот, а во позадина може да се видат Цеца и нејзината сестра Лидија како се воодушевуваат од танцот на Жељко, а во еден момент баба Цеца дури „прснува“ од смеење.


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: