Мама носи облека од илјадници евра, а ќерката на Карлеуша во тренерки од 26 евра

Мама носи облека од илјадници евра, а ќерката на Карлеуша во тренерки од 26 евра

Објавена во: Мода // Moj стил

Српската пејачка Јелена Карлеуша постојано споделува фотографии со нејзините наследнички и секое слободно време гледа да го искористи со нив. Така беше и овој пат, кога сподели фотографии од фотосесијата со нејзината ќерка Атина.

Имено, за оваа пригода Карлеуша се одлучи за бел комбинизон, а нејзината ќерка за тренерки од брендот „плејбој“, кои онлајн може да ги порачате за само 26 евра.

Погледнете како изгледаа мајка Јелена и Атина на фотосесијата:Може да ве интересира:

Роденденската честитка од постарата ќерка ги разнежни сите: Што ѝ посака Атина на Јелена Карлеуша?

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: