Маж упаднал во куќата на Џастин и Хејли Бибер: Успеал да побегне од полицијата

Маж упаднал во куќата на Џастин и Хејли Бибер: Успеал да побегне од полицијата

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли уживале во одморот се до моментот кога полицијата ги известила за насилникот во нивната палата во Лос Анџелес во саботата. 
Имено, нивната вила ја провалил натрапник кого го забележале како стои покрај делот за скара, пред да побегне од полицијата.

Според TMZ, чуварите на Џастин го забележале насилникот, но кога му пришле, тој го прескокнал ѕидот и исчезнал во соседството:
„Полицијата беше повикана во куќата на парот во Лос Анџелес минатата сабота. Обезбедувањето на Џастин рече дека виделе момче во дворот покрај скарата. Сепак, тој побегнал прескокнувајќи го еден од ѕидовите, а потоа побегнал во населбата. „Обезбедувањето го бркаше, но момчето исчезна“, велат изворите.

Зборувајќи за Џастин и Хејли, манекенката не можеше да ја задржи љубовта кон својот сопруг додека ја прослави нивната четиригодишна венчавка во вторникот кога напиша „љубовта на мојот живот“ во слатка објава на Инстаграм за да ја одбележи оваа прилика. Таа сподели и неколку фотографии, меѓу кои и онаа што очигледно е направена на денот на нивната венчавка.

извор:famoza

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: