Меланија за првпат во јавност по изборите: Ја покажа новата фризура, сега е уште пофатална

Меланија за првпат во јавност по изборите: Ја покажа новата фризура, сега е уште пофатална

Објавена во: Живот // Живот

Поранешната манекенка и прва дама, Меланија Трамп, денес за првпат се појави во јавност по претседателските избори во САД. Му се придружи на Доналд додека во Белата куќа ја извршуваше традицијата на Денот на благодарноста.

Сопругата на Доналд Трамп е позната по своите феноменални и отмени комбинации, а на тоа и денес остана верна.

Кога се појави во Белата куќа, Меланија носеше црно - бел елегантен капут во „V“ израз. Иако капутот беше затворен можеше да се види дека под него носи црн мини фустан.

Меланија денес првпат ја покажа својата нова фризура, односно дека неодамна станала повторно русокоса.

Како ви се допаѓа нејзиниот нов изглед?


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: