Моден хит: Комбинираме зелена и сина боја по примерот на Александра Шијакоска (ФОТО)

Моден хит: Комбинираме зелена и сина боја по примерот на Александра Шијакоска (ФОТО)

Објавена во: Мода // Must have

Една од нашите најпознати Инстаграм девојки, Александра Шијакоска ги прави најкреативните модни комбинации за сезонава.

Имено убавата битолчанка комбинира јака зелена и кралско сина боја во неколку наврати и тоа го прави за чиста 10-ка.


Сигурно ќе посакате да ископирате некој нејзин аутфит.


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: