MUST HAVE: UGG чизмички – топли и удобни!

MUST HAVE: UGG чизмички – топли и удобни!

Објавена во: Мода // Must have

Она по кое веќе неколку сезони лудуваат девојките и во студените зимски денови не можат без нив, се удобните Ugg чизмички.

Одлично се комбинираат со хеланки и тесни фармерки, а може да ги носиш во секоја пригода. Ги има во сите бои, а кога се нови и супер меки, тие се совршените обувки.

Наш MUST HAVE предлог за оваа зима се класичните црни UGG чизми кои можеш да ги искомбинираш со „oversized“ џемпер и скинати фармерки. Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: