Музички времеплов: Микрофонот не е непознат предмет за Џенифер Анистон - како пее актерката?

Музички времеплов: Микрофонот не е непознат предмет за Џенифер Анистон - како пее актерката?

Објавена во: Stars // Музика

Познатата холивудска актерка и поранешна сопруга на Бред Пит, Џенифер Анистон, од вчера е главна тема во светските медиуми, по признанието дека не сака да се дружи со пријателите кои не се вакцинирани.

Поради фактот е дека е меѓу најактуелните во моментот, решивме да ве потсетиме на еден неочекуван момент од неа. Имено, Џенифер во една емисија на познатата водителка Елен Деџенерис се фати за микрофот и запеа. Како звучи кога познатата актерка ќе го пушти гласот, слушнете од 1:40.


фото: Принтскрин / Јутјуб

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: