Најлајкувана фотографија на профилот: Марио Манов и неговата девојка го „запалија“ Инстаграм

Најлајкувана фотографија на профилот: Марио Манов и неговата девојка го „запалија“ Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Марио Манов, момчето кое вистински хит на Интернет ги освои сите со својата последна објава. Иако на неговиот Инстаграм профил најчесто може да најдете фотографии на кои е сам и на кои позира во одлични модни комбинации, овој пат станува збор за нешто невообичаено за него.

Имено, тој сподели фотографија со неговата девојка, а тоа ги воодушеви неговите обожаватели. Па така, за само еден ден на фотографијата има повеќе од 15.000 лајкови. 

Ова навистина го израдува Марио, па на стори им се заблагодари на сите:

„Сакавме двајцата да ви кажеме едно огромно благодарам за секој убав коментар и целата љубов што ни ја дадовте на вчерашната објава. Искрено не очекував таква реакција.“

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: