Најпопуларната инфлуенсерка на светот ја покажа својата новогодишна елка: За оваа магија сонуваат сите

Најпопуларната инфлуенсерка на светот ја покажа својата новогодишна елка: За оваа магија сонуваат сите

Објавена во: Совети // Семејство

Елката и уркасите веќе стигнаа на адресата на најпознатата модна инфлуенсерка - Кјара Ферањи...

Кјара Ферањи е една од најуспешните и најпопуларни манекенки и инфлуенсерки која од ден во ден бележи нови деловни успеси. На Инстаграм ја следат повеќе од 25 милиони луѓе, на банкарската сметка има милиони и совршен семеен живот.

Кјара го обожува Божиќ и секоја година на своето семејство, но и следбеници им покажува како го смислува новогодишното декорирање. Вистина е дека во тоа ѝ помагаат професионалци, но таа е онаа која секогаш смислува како сака да ѝ изгледа домот за време на омилените празници.

Така и оваа година ја отвори вратата од својот стан во Милано, каде живее со сопругот Федез, познатиот италијански рапер и своите две деца, синот Леон и ќерката Викторија.

Во видеото во продолжение погледнете како изгледа нивниот дом и уживајте во празничната магија:Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: