Направи си сама дома фризура за 10 минути: 10+ брзи и лесни идеи за фризури

Направи си сама дома фризура за 10 минути: 10+ брзи и лесни идеи за фризури

Објавена во: Must have, Moj стил

Доколку ви недостасуваат идеи и не знаете што да правите со косата, ви носиме 10+ супер брзи и лесни за правење фризури кои секоја од вас може да си ја направи дома сама и тоа за околу 10 минути.

Со малку труд ќе изгледате средено и елегантно, погледнете го видеото и испробајте и самите:


Објавена во: Must have, Moj стил

Можеби ќе ве интересира: