(ВИДЕО) Нарачала фустан преку Интернет: Она што го добила го фрли цел Инстаграм во транс

(ВИДЕО) Нарачала фустан преку Интернет: Она што го добила го фрли цел Инстаграм во транс

Објавена во: Мода // Moj стил

Сите барем еднаш имаме порачано облека преку Интернет - и бевме целосно разочарани кога пакетот ни пристигна на адресата. Истото и се случило на девојка која нарачала фустан, пренесува Метро.

Кели Мекарен од Сиднеј, мислела дека купила фустан што може да го носи на семејни дружења или со децата на плажа, но кога ја испробала својата нова комбинација, сфатила дека фустанот открива повеќе отколку што сака таа. 

Имено, нејзиниот фустан требало да биде со гол грб, но бил исечен толку ниско што ги се гледал целиот задник.

Кели го сподели видеото на Инстаграм кое насмеа многу луѓе, особено затоа што не носеше долна облека, па целата работа беше уште позабавна.

Нејзината објава насмеа многумина и брзо стана вирална на социјалните мрежи.

Погледнете го видеото .


Извор: србијаданас.рс

Фото: Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: