Не работи за мали пари: Момче направи ненадминлив трик на ТикТок

Не работи за мали пари: Момче направи ненадминлив трик на ТикТок

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Една насмевка и три нули само за оние кои мечтаат...

Едно момче го искористи ТикТокот за да направи трик кој тешко дека некој ќе го надмине. За истиот искористи само пари и лична карта, а за што станува збор погледнете во видеото во продолжение:

@strelac99

Bitno je sa cime se trlja $$$ ##sivac ##many ##sirotinja ##srbija ##balkan

original sound - slamuri

Објавена во: Stars // YouTube видеа

Можеби ќе ве интересира: