Непозната жена тврди дека се забавувала со Тристан Томпсон додека тој сè уште бил со Клои Кардашијан

Непозната жена тврди дека се забавувала со Тристан Томпсон додека тој сè уште бил со Клои Кардашијан

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Од самиот почеток, врската помеѓу Клое Кардашијан и кошаркарот Тристан Томпсон беше општа катастрофа. Дури и додека Клои беше бремена во 2018 година со нивното прво бебе Тру, се шушкаше дека кошаркарот ја изневерува со неколку девојки. Клое некако му прости, но потоа во 2019 година Тристан ја изневери со нејзината најдобра пријателка Џордин Вудс, поради што тие двајцата целосно престанаа да се дружат. После тој скандал, во март годинава, Клои потврди дека повторно е со Тристан, но се чини дека тој не се сменил и тој повторно ја изневери!

Кошаркарот Тристан Томпсон повторно е обвинет за изневерување на својата девојка Клои Кардашијан откако една жена тврдеше дека имала афера со овој НБА играч на почетокот на оваа година. Видеото објавено од Холивуд за време на викендот прикажува група жени кои зборуваат за кошаркар, а една по име Сиднеј тврди дека имала секс со Тристан во јануари оваа година, откако тој и рекол дека е сингл.

„Сиднеј, човече, дали тоа беше тој-Тристан Томпсон? една од девојките прашува, а Сиднеј одговара: „Да, и беше добро“. Сиднеј потоа додаде: „Не знаев дека е во врска. Ми рече дека веќе не е во врска“. Сиднеј исто така рече дека се дружела со Тристан неколку пати, а видеото во кое таа зборува за него можете да го погледнете подолу:


И покрај сите овие скандали што се случија во изминатите неколку години со Тристан, Клои остана рамнодушна и рече: „Без оглед што ми направи Тристан, јас никогаш нема да го одземам тој момент ниту од Тру ниту од Тристан. Таа не треба да се казнува за неговите постапки. Тој е нејзиниот татко и обајцата заслужуваат да бидат сакани колку што можат повеќе “ рече Клои.


Видео: Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: