Невидено издание на Анастасија Ражнатовиќ: Израсна пред камерите, но ваква никогаш не сте виделе (ФОТО)

Невидено издание на Анастасија Ражнатовиќ: Израсна пред камерите, но ваква никогаш не сте виделе (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Анастасија ја промени фризурата и ги воодушеви сите...

Децата на фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ израснаа пред камерите, а како што и тие низ годините запловија во јавните професии, се следи секој чекор кој ќе го направат. Такво сценарио има особено во случајот со Анастасија, која тргна по стапките на својата позната мајка и успешно ја гради својата музичка кариера.

Пејачката ужива голема популарност на сите генерации, а секој нејзин чекор медиумите го следат, како и бројните трансформации низ кои поминуваше.

Никогаш не криела што има корегирано на себе, а сведоци сме биле на тоа дека отсекогаш сакала да експериментира со косата, а сега долгата кафена коса ја осветли и со промената ги изненади сите.

Анастасија на својата боја додаде посветли прамени и така ја освежи бојата, а коментарите во глобала се само позитивни.


фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: