Ништо не го исполнува моето срце како ова: Ким Кардашијан емотивна

Ништо не го исполнува моето срце како ова: Ким Кардашијан емотивна

Објавена во: Совети // Семејство

Од секогаш била заштитнички настроена кога се работи за нејзините деца- всушност како и секоја мајка. Старлетата Ким Кардашијан не дозволува ништо лошо да се пишува за нејзините деца, а истото тоа не го дозволува ни нејзиниот сопруг, раперот Канје Вест.

Но Ким често објавува фотографии од нивните 4 деца. Посебно последната е најубава.

Под фотографија која ја сподели на инстаграм напиша дека Ништо не го исполнува нејзиното срце како љубовта кон децата


Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: