Објавен е трејлерот за „He is All That“: Ова е првиот филм во кој глуми Адисон Реј

Објавен е трејлерот за „He is All That“: Ова е првиот филм во кој глуми Адисон Реј

Објавена во: Stars // Филм

Римејкот на филмот „He's All That“ во кој главната улога ја игра Адисон Реј ќе биде објавен на 27 август, а сега е објавен и првиот трејлер.

Сценариото на филмот е познато: Адисон го игра Паџет, чиј живот во средно училиште е совршен.

Таа е популарна инфлуенсерка со огромен број следбеници, а бидејќи нејзиното момче е голема поп sвезда, сите ѝ завидуваат. Но, откако го фати како ја изневерува во живо на Инстаграм, таа станува вирална од погрешни причини.

За да ја подобри својата репутација, Паџет ризикува да се обложи дека со матурата може да претвори несоцијализираниот пријател од класот на Камерон да го трансформира во посакувано момче. Проблемот настанува кога таа навистина се вљубува во него и сфаќа дека никој не е баш како што изгледа на социјалните мрежи, а најмалку таа самата.

Во продолжение погледнете го и трејлерот:


Објавена во: Stars // Филм

Можеби ќе ве интересира: