Ова ли е истата Џенифер Лопез што ја знаеме?

Ова ли е истата Џенифер Лопез што ја знаеме?

Објавена во: Мода // Moj стил

Нема дилема дека е една од најубавите, ама...

Таа е на самиот врв од својата кариера. На 50 години изгледа како да има 30, но светската музика дива Џенифер Лопез не изгледа баш 100 % исто како на фотографиите кои ги пласира. Неодамна излегоа фотографии од неа како е облечена во розово бикини и светот шекна, но...

Еве во какви изданија ја уловија папараците и со ова се докажува дека и таа има проблеми како и сите жени на тие години:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: