Падна бакнеж: Бака Прасе и Ања Бла се повторно заедно, сѐ објавија на социјалните мрежи (ФОТО)

Падна бакнеж: Бака Прасе и Ања Бла се повторно заедно, сѐ објавија на социјалните мрежи (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Новата година ја дочекаа во Амстердам...

Контроверзниот јутјубер Бака Прасе и инфлуенсерката Ања Бла и официјално објавија дека се смириле.

Судејќи по објавите на Инстаграм, тие двајца заедно ја дочекале Новата година во Амстердам.

„Сакам Новата година да ви биде среќна како на нас“ - напиша Ања покрај видеото на кое се бакнуваат, додека огномет го осветлува небото.


Бака Прасе на Јутјуб покажа како се смириле, па покажа и што ѝ подарил на Ања.

Во прашање е комплет од ѓердан и прстен, чија вредност се проценува на повеќе од 10.000 евра.


Двојката и минатата Нова година ја дочека во Амстердам, по што следуваше разделбата.

За потсетување, ова е вторпат Ања и Бака да ја обноват врската. Дури во една прилика измислија дека се смириле, само за да заработат од бројот на прегледи на Јутјуб.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: