Пере Нокаут со сопругата и ќерките на одмор во Грција: Тие и јас пред магичното зајдисонце

Пере Нокаут со сопругата и ќерките на одмор во Грција: Тие и јас пред магичното зајдисонце

Објавена во: Совети // Семејство

Познатиот музичар Пере од Нокаут ужива во сончевите денови покрај море со најмилите

Имено тој на својот Инстаграм профил објави фотографии од Грција, каде е на одмор со двете помали ќерки и со сопругата Јована.

Еве како уживаат: 

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: