Пикантно: Во краток раскопчан џинс без градник, Лина Пејовска никогаш „пожешка“ (ФОТО)

Пикантно: Во краток раскопчан џинс без градник, Лина Пејовска никогаш „пожешка“ (ФОТО)

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Младата Пејачка Лина Пејовска подготви одлично изненадување за следбениците. Таа на својот Инстаграм профил објави провокативни фотографии кои ги наслови – Пикантни.

Во кратко бело здолниште, високи тексас чизми и раскопчана кратка џинс јакна без градник, Лина изгледаше совршено, а дека тоа е навистина така, говорат илјадниците лајкови и коментари полни со воодушевување за изгледот.


Фото:instagram

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: