По Богдана и Бојана: И третата сестра Родиќ е во врска со син на позната фолк пејачка (ФОТО)

По Богдана и Бојана: И третата сестра Родиќ е во врска со син на позната фолк пејачка (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Иако веќе долго време тврдат дека се само пријатели, многумина мислат дека новото момче на Наташа Родиќ е синот на Злата Петровиќ и Зоран Пејиќ Пеќ!

Со месеци се шпекулира дека Наташа Родиќ, како и нејзините сестри Богдана и Бојана, е во врска со син на популарна фолк пејачка! 

Откако Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ, синот на Цеца, а Бојана за Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска, долго време се зборува дека Наташа е со Јован Пејиќ, синот на Злата Петровиќ и Зоран Пејиќ Пеја.

фото: Antonio Ahel/ATA Images

Иако веќе долго време велат дека се само пријатели, последниот пост на Наташа Родиќ на Инстаграм може да биде доказ дека тие, сепак, се нешто повеќе од тоа.

Наташа преку социјалните мрежи откри дека е во емотивна врска, па направи слика како изгледа романтична средба со нејзиното момче.

 Меѓутоа, часовникот што дечкото, чие лице не се гледа, го носи на фотката, покажува дека најверојатно се работи за Јован Пејиќ. Тој го има истиот часовник, а доколку се покаже дека двајцата се двојка, Наташа ќе биди третата сестра што се заљубила во син на познати пејачки!

извор:GLOSSY

фото:instagram

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: