Постарата ќерка на Николина Пишек израсна во вистинска убавица: Симпатичниот Андреј го освои нејзиното срце (ФОТО)

Постарата ќерка на Николина Пишек израсна во вистинска убавица: Симпатичниот Андреј го освои нејзиното срце (ФОТО)

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Постарата ќерка на Николина Пишек израсна во вистинска убавица, а цртите на лицето ги има наследено од својата мајка...

Хана Леонарда Гигој (25), ќерката на Николина Пишек од првиот брак веќе неколку години студира во странство, каде доби импозантно знаење, склопи прекрасни пријателства, но и го запозна своето момче Андреј.

Симпатичното момче од Бања Лука го освои срцето на студентката по медицина, а Хана не крие дека ужива во секој момент, кој го поминува со своето момче.

Заљубената двојка има многу заеднички работи, а врз основа на фотографиите кои ги објавуваат на социјалните мрежи може да се заклучи дека ја делат љубовта кон природата, животните и патувањата.

Хана и Андреј својата романса ја започнаа пред околу 3 години, а Николина Пишек имала можност да го запознае идниот зет.

Веруваме дека водителката е задоволна од изборот на ќерката, иако Андреј не го следи на социјалните мрежи, ниту пак ги коментира нивните заеднички објави на профилот на Хана.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Совети // Boys and Girls

Можеби ќе ве интересира: